Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Piasta (osiedle Bojary) w nowoczesnej kamienicy z 2020 roku.
Lokal usytuowany w 3 piętrowym ekskluzywnym budynku z windą na 3 piętrze, o całkowitej powierzchni 70m2 (podłogi), a użytkowej 58,01m2- gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych.
Właściciele jako pierwsi nabyli go w stanie deweloperskim i praktycznie po wykończeniu i umeblowaniu nie zamieszkali. Z wielką uwagą, elegancją i dbałością o detale zostały wykonane wszelkie prace oraz wyposażenie lokalu.
Salon połączony z aneksem kuchennym - w którym znajdziemy nową, elegancką, skórzaną kanapę, stół drewniany, rozkładany z wygodnymi fotelikami oraz wykonaną na zamówienie szafkę RYV z telewizorem wpasowującą się idealnie do wystroju. Pakowna zabudowa kuchni z szafkami typu Cargo oparta na systemie blum. Piekarnik, kuchenka indukcyjna, lodówka z zamrażarką, zmywarka - najwyższej jakości, najnowszej technologii oraz minimalnego zużycia energii -marki Miele. Całość dopełniają ozdobne zasłony w oknach balkonowych - z wyjściem na 7,5m2 taras.
W dwóch sypialniach okna dachowe z zewnętrznymi żaluzjami solarno-zaciemniającymi sterowanymi pilotem. Na podłogach parkiet dębowy ( deska), ściany malowane. W jednej z sypialni wygodne łoże oraz pojemna szafa.
Łazienka wspólna z wc- nowoczesny desing, prysznic, szafka z podświetlanym lustrem, wykonana na zamówienie zabudowa w której pomieszczą się różne przedmioty, ręczniki itp. Tam też mamy umieszczoną nową pralkę i suszarkę.
W przedpokoju znajdziemy dużą szafę w zabudowie, lustro, a na podłodze gres również w kuchni i salonie gresy.
W całym mieszkaniu oświetlenie i podświetlenia ścian -ledowe. Dominuje jasna i spójna kolorystyka.
W cenie lokalu pozostaje widoczne wyposażenie i umeblowanie jak również miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
Wysoki standard wykończenia wnętrz, wystrój oraz umeblowanie zaspokoją najbardziej wymagających klientów.
Miejsce to w bezpośredniej bliskości centrum miasta, spokojne, gdzie idealne skomunikowanie , dostępność wielu sklepów, galerii, urzędów, Akademii Medycznej, Wydziału Prawa, Pałacu Branickich, gdzie głównie dominuje zabudowa kameralna, niska czyni tę ofertę wyjątkową i bardzo ciekawą propozycję dla klientów szukających wygody i komfortu.
Zapraszam na prezentację - o wielu rzeczach dopowiem.
Zapraszam do kontaktu tel. Iwona 503 149 727
Oferta tylko w naszym biurze.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.